Chemat Sp. z o.o.

Jesteśmy na rynku od 1997 roku. Posiadamy reputację wiodącego dostawcy myśli technologicznej sięgając po najnowsze rozwiązania oraz producenta urządzeń aparatury chemicznej. Skupiamy się na projektowaniu i budowie instalacji technologicznych, konstrukcji, urządzeń stalowych oraz modernizacji już istniejących obiektów przemysłowych w branży spirytusowej, chemii przemysłowej i biopaliw. Świadczymy usługi spawalnicze dla przemysłu. Projektujemy i realizujemy wyposażenie hal magazynowych, zbiorniki stałe ciśnieniowe, zbiorniki bezciśnieniowe i niskociśnieniowe do materiałów trujących lub żrących oraz ciekłych oraz rurociągi technologiczne do materiałów palnych. Zapewniamy transport i logistykę, w tym materiałów niebezpiecznych ADR. Tworzymy spersonalizowane wymienniki ciepła do mediów czystych i zanieczyszczonych. Oferujemy odzysk i regenerację odpadów. Stawiamy na odpowiednio zaprojektowaną automatykę przemysłową, wydajność i czyste zużycie energii. Posiadając własne laboratorium i kadrę biotechnologów oferujemy badania z zakresu mikrobiologii. Prowadzimy certyfikowany skład podatkowy świadcząc usługi związane z obrotem towarami objętymi akcyzą.

Jako jedna z 36 firm w Polsce posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego CBR przyznawany przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Jedynie firmy prowadzące innowacyjną działalność mogą ubiegać się o status CBR.

Oferujemy zoptymalizowane, niezawodne i innowacyjne rozwiązania w procesach przemysłowych dla naszych klientów. Nasza wiedza czyni je wydajniejszymi jak i bardziej przyjaznymi środowisku naturalnemu.

 

Kontakt :  

Adres : Przemysłowa 85 A, 62-510 Konin

Telefon : 63 211 29 29

E-mail : chemat@popchemat.pl

https://popchemat.pl/

 

Tags: No tags

Comments are closed.