Agtos_logo

AGTOS POLSKA Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

OPIS FIRMY:

W 2001 roku grupa przedsiębiorczych specjalistów założyła firmę AGTOS.


Wspólnie z kompetentnymi pracownikami tworzymy dziś załogę przedsiębiorstwa AGTOS. Od października 2001 roku jesteśmy na rynku!

Chcemy być krajowym liderem w dziedzinie obróbki strumieniowej. To nami kieruje i nas motywuje. W kontaktach z klientami i dostawcami stawiamy na długofalową współpracę.

Nasz zespół dysponuje olbrzymim potencjałem doświadczeń w zakresie opracowywania, konstruowania, produkcji i dystrybucji urządzeń do obróbki strumieniowej z wirnikiem rzutowym.

Nowoczesna produkcja w naszym zakładzie w Polsce oraz nasze magazyny w centrali w Emsdetten, jak i zoptymalizowane procesy, płaska struktura organizacyjna firmy oraz gotowość do inwestowania naszych pracowników umożliwiają opłacalną pod względem ekonomicznym produkcję maszyn i urządzeń przy niezmiennym, wysokim poziomie jakości.

AGTOS oferuje urządzenia do obróbki strumieniowej dopasowane do potrzeb klienta.


Szczególnie ważne są dla nas kompleksowe usługi serwisowe. I to nie tylko urządzeń do obróbki strumieniowej firmy AGTOS, ale również innych producentów z tej branży.

Nasza działalność serwisowa obejmuje:

  • części eksploatacyjne i zamienne
  • modernizacje i zwiększanie wydajności istniejących urządzeń
  • szkolenia i trening personelu

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie współpracą z firmą AGTOS. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym przedsiębiorstwie na naszych stronach internetowych.

Rozwiązania i koncepcje


Biorąc pod uwagę wymaganą przez Państwa jakość powierzchni, logistykę wewnętrzną oraz warunki przestrzenne, nasz dział sprzedaży maszyn opracuje razem z Państwem i działem projektów AGTOS odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Decydujące aspekty to efektywność i niezawodność procesu. Nasi pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w zakresie szczególnych właściwości technologii strumieniowej. W połączeniu z nowoczesnymi koncepcjami i metodami konstrukcyjnymi oraz innowacyjnymi pomysłami umożliwia nam to przedstawienie Państwu optymalnej propozycji dla zakładu. Dobrze wyposażone centrum badań z kilkoma maszynami strumieniowymi pozwala nam zademonstrować Państwu wyniki obróbki strumieniowej. Cieszymy się z zawsze nowych wyzwań.

Macie Państwo pytania lub sugestie?

Prosimy kierować je pod numer telefonu: +49(0)2572 96026-0

Tags: No tags

Comments are closed.