Konrad_logo

Konrad Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

OPIS FIRMY:

Istniejemy na rynku informatycznym od 1992 roku. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na profesjonalnym podejściu do klienta. Z biegiem lat nasza kadra zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie przez co staliśmy się firmą numer jeden na terenie byłego województwa konińskiego.

Naszą działalność dostosowaliśmy do etapów decyzyjnych z jakimi zmaga się klient chcący zakupić bądź zmodernizować swój sprzęt komputerowy. Zatem zapewniamy wsparcie konsultingowe, projektowanie i tworzenie systemów informatycznych, zaopatrujemy w sprzęt i zapewniamy jego obsługę serwisową.

Wsparcie konsultingowe stanowi zalecany pierwszy etap współpracy z naszą firmą. Bliskie zapoznanie się z oczekiwaniami, potrzebami i potencjałem firmy pozwala nam przedstawić propozycję najbardziej odpowiednią do stwierdzonego stanu. Pozwala także wypracować taki system współpracy, jej zakres i natężenia jaki niezbędny jest obu stronom dla realizacji podstawowego celu – skutecznej opieki informatycznej.

Projektowanie i tworzenie firmowych systemów informatycznych stanowi silną stronę naszej oferty, co wynika z wieloletniego doświadczenia w realizacji kompleksowych systemów informatycznych „pod klucz”, poczynając od projektu, poprzez wykonanie warstwy fizycznej sieci, dostawę i uruchomienie sprzętu komputerowego, zainstalowanie i uruchomienie systemu sieciowego, wybór, opracowanie i uruchomienie aplikacji programowych, aż po ostateczne jego wdrożenie. 

Zaopatrzenie w sprzęt stanowić może odrębną usługę w sytuacjach istnienia i poprawnego funkcjonowania systemu sieciowego, lub braku konieczności jego tworzenia.Także wtedy jakość i specyfika oferowanego sprzętu dostosowana jest do realiów firmy.

Serwis jest elementem usługi niezwykle ważnym, gwarantującym długie i bezpieczne funkcjonowanie posiadanego sprzętu. Dotyczy on zarówno usług gwarancyjnych na wszystkie dostarczone przez firmę KONRAD elementy wyposażenia, jak i serwisu pogwarancyjnego, szczególnie ważnego z uwagi na upływający czas użytkowania sprzętu, a więc i jego większą podatność na usterki.

Tags: No tags

Comments are closed.