Electric Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

OPIS FIRMY:

Electric Sp. z o. o. powstała w 1991 roku z inicjatywy Pana Romana Byczyka – który od początku aż po dzień dzisiejszy jest dyrektorem Spółki. Wspólnikami były cztery panie, które zawarły umowę spółki w formie aktu notarialnego. Obecnie jest dwóch wspólników, kapitał zakładowa spółki wynosi 200 000 zł.
Świadczy kompleksowe usługi elektryczne w zakresie automatyki i elektryki. Wykonujemy automatykę sterowania maszyn i urządzeń dla przemysłu, automatykę oczyszczalni ścieków, instalacje elektryczne, sygnalizacyjne, wykonuje roboty ogólnobudowlane obiektów elektroenergetycznych.

Electric specjalizuje się w instalacjach dla budownictwa przemysłowego, w budowie linii kablowych, oraz w budowie oświetlenia ulic, hal sportowych i sal widowiskowych, świadczy usługi w zakresie kontrolnych pomiarów instalacji elektrycznych dla instytucji i podmiotów gospodarczych.
Od kilku lat rozszerzamy naszą ofertę o systemy dostarczające energię z odnawialnych źródeł, ponieważ podążamy za oczekiwaniami naszych klientów i duchem czasu. Dostarczamy dla gospodarstw domowych oraz dla firm nowoczesne systemy produkujące „zieloną” energie elektryczną.

Tags: No tags

Comments are closed.